Чи можна вагітним суші та роли?

Суші — це традиційна страва японської кухні, приготована з грудочки рису зі спеціальною оцтової заправкою і начинкою, покладеною зверху. Маленькі кулінарні шедеври, що подаються у вигляді рулетиків, особливо смакують вагітним. Відомо, що жінки, які носять під серцем дитину, полюбляють солоненьке, але якраз у цій страві із вираженим смаком забагато солі не буває ніколи, так як для приготування використовується слабосолена риба або солена, але в невеликій кількості. Тому на запитання: чи можна вагітним суші, відповідаємо лише «так»! Важко знайти настільки смачну і водночас корисну їжу.

В страві, яка вважається однією із найпопулярніших у всьому світі, чудово поєднуються різноманітні інгредієнти. Для її приготування використовуються переважно морепродукти. Також шанувальники японської їжі полюбляють смакувати вегетаріанськими суші із водоростями, вишуканими — із додаванням авокадо та омлету, зробленого за особливим рецептом. Суші готуються виключно зі свіжих продуктів. Але не завжди в основу начинки входить риба. Це можуть бути: ікра, овочі і креветки. Суші можна подавати у вигляді закуски або основної страви.

Види суші

суші вагітнимМи пропонуємо вам замовити суші таких видів:

  • Нігірі — грудочка рису, поверх якої додають шматочок сирої риби, потім загортають у листя салату.
  • Футомакі (Futomaki) — великі рулети, які готуються з кількома начинками (як правило, їх п’ять).
  • Темакі (Temaki) — суші, виготовлені з норі (листя висушених морських водоростей), заповнені рисом із будь-якою начинкою.
  • Урамакі (Uramaki) — суші з рисом назовні.

Дуже важливим процесом для створення «професіональних» суші є правильне приготування рису. Обирайте невеликий і круглий рис. Найкращий варіант — спеціально призначений для приготування суші.

Чи можна вагітним суші?

Побоювання щодо споживання суші під час вагітності виникають через те, що часто головним інгредієнтом страви є сира риба і морепродукти. Вони є джерелом небезпечних патогенних бактерій або паразитів, які можуть призвести до блювоти і діареї (а для вагітних вони особливо небезпечні, тому що викликають зневоднення). Тому, якщо ви чекаєте на дитину, ретельно обирайте постачальника цієї насправді дуже смачної і корисної їжі. Не купуйте страву на ринку, тим паче, якщо зберігається вона в неналежних умовах, а термін виготовлення не вказаний. За таких умов не доведеться роздумувати над запитанням, чи можна вагітній їсти суші?

Існує також багато різновидів страви, як, наприклад, суші-маки, загорнуті в листок, приготовлений з водоростей норі, з додаванням авокадо або огірка. Такі суші (назвемо їх вегетеріанськими) максимально безпечні для вагітних жінок.

Тому, якщо ви любите суші, не відмовляйтеся від цих ласощів. Легко засвоюваний рис, овочі і риба, багата на омега жирні кислоти, — проста і цінна їжа. Чи можна роли вагітним? Відповідь — можна!

Найсмачніші суші і роли від перевіреного постачальника

Суші — їжа універсальна, ними можна обідати на роботі, їсти вдома, а якщо в планах романтичний вечір, то вони стануть приємним доповненням. Для справжніх поціновувачів японської кухні сайт «Уже Тут» пропонує найсмачніші, завжди свіжі і доступні за ціною суші з доставкою по Львову та за межами міста. Гарантуємо найвищу якість страв, які створюються у відповідності до всіх встановлених вимог. Усі рибні продукти проходять ретельний контроль перед тим, як потрапити в суші та роли. В команді працюють досвідчені професійні кухарі, адже для приготування такої простої, на перший погляд, страви потрібно вміти правильно зварити рис, підготувати інгредієнти і вибрати найсвіжішу і смачну рибу. Замовлення на суші у Львові на сайті «Уже Тут» приймаються з 12:00 до 00:00 щоденно.