Набори суші

Сортувати:

Набір Макі

Макi з лососем, Макi з креветкою, Макi з вугрем, Макi з огiрком

460.00 г.

366 грн. 366 UAH
-
+
Набір Sushi

Нігірі з креветкою-2шт, Нігірі  з лососем -2шт, Гункан з вугрем -2шт, Гункан з ікрою лосося- 2ш

320.00 г.

418 грн. 418 UAH
-
+
Набір Орландо

Філадельфія з копченим лососем, Сирний, Макі з вугрем

590.00 г.

418 грн. 418 UAH
-
+
Набір Класичний

Сирний, Каліфорнія краб, Філадельфія класична

690.00 г.

431 грн. 431 UAH
-
+
Набір Бруклін

Футомакі з лососем, Сирний, Тоторі, Рол з копченою куркою

920.00 г.

457 грн. 457 UAH
-
+
Набір Темпура

Теплий рол з лососем, Теплий рол з вугрем, Теплий рол з креветкою

720.00 г.

510 грн. 510 UAH
-
+
Набір Подих Дракона

Тигровий дракон, Чорний дракон, Червоний дракон

720.00 г.

586 грн. 586 UAH
-
+
Набір Асорті

Макi з креветкою, Футомакi з куркою, Сирний, Фiладельфiя Класична, Рол з вугрем

1010.00 г.

601 грн. 601 UAH
-
+
Набір Манхеттен

Невада, Футомакi з вугром, Рол з лососем, Три сири, Боніто

1070.00 г.

634 грн. 634 UAH
-
+
Набір Каліфорнія

Калiфорнiя краб, Калiфорнiя з креветкою, Калiфорнiя з лососем, Каліфорнія з вугрем

910.00 г.

654 грн. 654 UAH
-
+
Набір Студентський

Футомакі з куркою, Тоторі, Сирний, Невада, Міото, Кіото

1340.00 г.

706 грн. 706 UAH
-
+
Набiр рибний день

Філадельфія з копченим лососем, Філадельфія з вугрем, Макі з креветкою, Каліфорнія краб, Нігірі з ло

900.00 г.

765 грн. 765 UAH
-
+
Набір Тояма

Макi з креветкою, Філадельфія з масляною рибою, Три сири, Рол з вугрем, Аляска

1030.00 г.

784 грн. 784 UAH
-
+
Набір Самурай

Футомакi з вугрем, Макi з лососем, Окінава, Фiладельфiя з копченим лососем, Сирний

1040.00 г.

825 грн. 825 UAH
-
+
Набір Фірмовий

Філадельфія з масляною рибою, Три сири, Філадельфія класична,  Арізонка,  Венеція, Боніто,

2050.00 г.

1 393 грн. 1393 UAH
-
+
Набір Токіо

Філадельфія класична, Філадельфія з вугрем, Каліфорнія краб, Каліфорнія з вугрем, Венеція, Макі

2790.00 г.

1 904 грн. 1904 UAH
-
+

Суші сет: Львів вибирає те, що подобається

Суші люблять у всьому світі. Це дуже поживна і смачна страва. Для приготування суші використовують продукти, що містять білки, складні вуглеводи, клітковину, вітаміни, мікро- і макроелементи, унікальні жирні кислоти і багато інших корисних речовин. Така страва може стати одним з ідеальних варіантів смачно перекусити або навіть щось відсвяткувати. Існує безліч способів приготування суші та ролів. І якщо важко вибрати якийсь один смак, то можна просто замовити суші сет, який дозволить вам відкрити для себе відразу кілька цікавих смаків. Якщо ви шукаєте кращий суші сет (Львів) з безкоштовною швидкою доставкою - то обирайте сервіс «UZE TUT».

Переваги замовлення наборів суші

суші сет Львів

Одна з причин популярності суші полягає в тому, що для їх виготовлення використовується безліч різних наповнювачів. Це можуть бути овочі, різні види сирів, риба, морепродукти, м'ясо, гриби, яйця. Соуси, спеції та інші приправи допомагають ще більше урізноманітнити смаки. Якщо замовити набір ролів (Львів), то можна оцінити не всі, але хоч кілька таких поєднань.

Купуючи сети, ви отримуєте переваги:

 1. Набори від «UzeTut» - це не хаотичне нагромадження суші та ролів, які є в меню. Щоб наші клієнти змогли повною мірою оцінити смаки, які добре підходять один до одного, ми ретельно продумуємо кожен суші сет. Львів може переконатися в цьому за позитивними відгуками клієнтів.
 2. Можна вибрати набори, складені з суші з різними наповнювачами (овочі, м'ясо) або зі схожими (морепродукти). Урізноманітнюють смак додатково замовлені соуси і інші приправи.
 3. Якщо ви збираєтеся насолоджуватися ролами або суші великою компанією, то замовити суші сет - раціональне рішення. Адже тоді кожен з гостей зможе вибрати собі страву на свій смак.
 4. Замовити суші великим набором дешевше, ніж купувати їх окремими порціями. Додатково заощадити можна завдяки безкоштовній доставці.
 5. Замовивши суші сет, доставка (Львів) буде здійснена у зручний для вас час 24/7 (години роботи служби доставки вказані на сайті). І навіть якщо це теплі роли, то не варто переживати за їх транспортування. Вони будуть на вашому столі в ідеальному стані.

Суші сет (Львів) 6 найпопулярніші комбінації

Для тих, хто є справжнім фанатом суші та ролів, ми приготували цілі набори смакоти. Ви можете недорого замовити такі сети:

 • «Нігірі»: традиційні суші в вигляді невеликих грудочок рису, покритих шматочками риби і норі. Для приготування страви використовуються креветки, лосось звичайний і копчений, вугор, тунець, масляна риба. Вага сету - 221 г. Це недорогий набір, який підійде для однієї людини.
 • «Айова»: в набір увійшли роли «Чикаго», «Кіото» та футомакі з куркою. Підходять для любителів крем-сиру, оскільки він включений до складу ролів. Набір коштує дешево, адже його вага становить 126 г.
 • «Класичний»: якщо ви любите роли «Сирний», «Каліфорнія з крабом» і «Філадельфія класична», то цей сет - саме для вас. Його вага становить 620 г, тому ласощами вже можна поділитися з другом.
 • «Намі»: «Три сиру», «Чикаго», «Міот» - саме такі роли пропонуються в цьому наборі. Він складається з урамакі і теплих ролів в хрусткому клярі з темпурного борошна. Вага - 640 г.
 • «Гункан»: особливий вид суші. Для їх приготування з грудочки рису формують невеликий човник, обертають її в норі з боків, а зверху залишають поглиблення для начинки. В даному сеті пропонуються гункан-суші з чукою, ікрою лосося, вугром, креветкою, копченим лососем. Це теж один з невеликих і відносно дешевих сетів, оскільки його вага всього 340 г.
 • «Студентський»: набір ролів для великої компанії (вага 1020 р), в який увійшли футомакі з чукою, куркою, лососем, масляної рибою, Тоторо.
 • «Рибний день»: назва говорить сама за себе, оскільки в набір (950 г) увійшли урамакі з різними сортами риби.
 • «Токіо»: найбільший сет (2180 г), який можна сміливо замовляти навіть до свята. У ньому є роли з ікрою і м'ясом лосося, тунця, масляної риби, різні види сирів, м'ясо курки, Тотторі і ін.
 • У каталозі ви знайдете і інші сети з не менш смачними і популярними ролами і суші. У розділі «Акції» ви можете купити страви зі знижками. Доставка наборів ролів пропонується по Львову і за місто. На сайті ви можете оформити замовлення, дізнатися, скільки коштує той чи інший набір, ознайомитися з цінами на іншу продукцію (холодні і гарячі страви, напої, десерти та ін.).

  Отримайте знижку 10% на перше замовлення

  Отримайте знижку 10% на перше замовлення