Набори суші

Сортувати:

Набір макі

Макi з лососем, Макi з креветкою, Макi з вугрем, Макi з огiрком

480.00 г.

280 грн.
-
+
Набір Sushi

Нігірі з креветкою-2шт, Нігірі  з лососем -2шт, Гункан з вугрем -2шт, Гункан з ікрою лосося- 2ш

320.00 г.

320 грн.
-
+
Набір Орландо

Філадельфія з копченим лососем, сирний, макі з вугрем

570.00 г.

320 грн.
-
+
Набір Класичний

Сирний, каліфорнії краб, філадельфія класична

650.00 г.

330 грн.
-
+
Набір Бруклін

Футомакі з лососем, Сирний, Тоторі, Рол з копченою куркою

880.00 г.

350 грн.
-
+
Набір темпура

Теплий рол з лососем, Теплий рол з вугрем, Теплий рол з креветкою

690.00 г.

390 грн.
-
+
Набір подих дракона

Тигровий дракон, Чорний дракон, Червоний дракон

690.00 г.

449 грн.
-
+
Набір асорті

Макi з креветкою, Футомакi з куркою, Сирний, Фiладельфiя Класична, Рол з вугрем

980.00 г.

460 грн.
-
+
Набір Манхеттен

Невада, Футомакi з вугром, Рол з лососем, Три сири, Боніто

1030.00 г.

485 грн.
-
+
Набір каліфорнія

Калiфорнiя краб, Калiфорнiя з креветкою, Калiфорнiя з лососем, Каліфорнія з вугрем

880.00 г.

500 грн.
-
+
Набір Студентський

Футомакі з куркою, Тоторі, Сирний, Невада, Міото, Кіото

1300.00 г.

540 грн.
-
+
Набiр рибний день

Філадельфія з копченим лососем, Філадельфія з вугрем, Макі з креветкою, Каліфорнія краб, Нігірі з ло

860.00 г.

585 грн.
-
+
Набір Тояма

Макi з креветкою, Філадельфія з масляною рибою, Три сири, Рол з вугрем, Аляска

1000.00 г.

600 грн.
-
+
Набір Самурай

Футомакi з вугрем, Макi з лососем, Окінава, Фiладельфiя з копченим лососем, Сирний

1040.00 г.

633 грн.
-
+
Набір Фірмовий

Філадельфія з масляною рибою, Три сири, Філадельфія класична,  Арізонка,  Венеція, Боніто,

1940.00 г.

1 065 грн.
-
+
Набір Токіо

Філадельфія класична, Футомакі з вугрем, Каліфорнія краб, Каліфорнія з вугрем, Венеція, Макі з огірк

2860.00 г.

1 455 грн.
-
+

Набори суші у Львові: обирайте те, що смакує

Суші люблять у всьому світі. Це дуже поживна і надзвичайно смачна страва. Для приготування суші використовують продукти, що містять білки, складні вуглеводи, клітковину, вітаміни, мікро- та макроелементи, унікальні жирні кислоти та багато інших корисних речовин. Така страва може стати одним із ідеальних варіантів смачно перекусити або навіть щось відсвяткувати. Існує безліч способів приготування суші та ролів. І якщо важко обрати певний смак, то можна просто замовити сет. Ми пропонуємо набори суші у Львові з безкоштовною швидкою доставкою.

Переваги замовлення наборів суші

Одна з причин популярності суші полягає в тому, що для їх виготовлення використовується безліч різних наповнювачів. Це можуть бути овочі, різні види сирів, риба, морепродукти, м’ясо, гриби, яйця. Соуси, спеції та інші приправи допомагають ще більше урізноманітнити смаки. Якщо замовити набір суші, то можна оцінити хоча б не всі, але хоч декілька таких поєднань.

Купуючи сети, ви отримуєте такі переваги:

 • Набори від UzeTut — це не випадкове поєднання суші та ролів, які є в меню. Ми дуже дбайливо створюємо сети, щоб наші клієнти змогли повною мірою оцінити смаки, які добре підходять одне одному.
 • Можна обрати набори, до яких входять суші з різними наповнювачами (овочі, м’ясо) або зі схожими (морепродукти). Урізноманітнюють смаки, замовляючи соуси та інші доповнення.
 • Якщо смакувати роли або суші збираєтеся великою компанією, то замовлення набору — найраціональніше рішення. Адже тоді кожен з гостей зможе обрати собі страву до смаку.
 • Замовити суші великим набором дешевше, ніж купувати їх окремими порціями. Додатково заощадити можна завдяки безкоштовній доставці.

Ви можете оформити замовлення суші в режимі 24/7 додому онлайн у будь-який зручний для вас час (години роботи служби доставки вказані на сайті). І навіть якщо це теплі роли, то не варто турбуватися про їх транспортування. Вони будуть на вашому столі в ідеальному стані.

Суші та роли на вибір: набори на будь-який смак

Для тих, хто є справжнім фанатом суші та ролів, ми приготували цілі набори смаколиків. Ви маєте змогу недорого замовити такі сети:

 • «Нігірі»: традиційні суші у вигляді невеликих грудочок рису, покритих шматочками риби та норі. Для приготування страви використовуються креветки, лосось звичайний та копчений, вугор, тунець, масляна риба. Вага сету — 221 г. Це недорогий набір, який підійде для однієї людини.
 • «Айова»: до набору увійшли роли «Чикаго», «Кіото» та футомакі з куркою. Підходять для любителів крем-сиру, оскільки він входить до складу ролів. Набір коштує дешево, адже його вага складає 126 г.
 • «Класичний»: якщо ви полюбляєте роли «Сирний», «Каліфорнію з крабом» та «Філадельфію класичну», то цей сет — саме для вас. Його вага складає 620 г, то смакотою вже цілком можливо поділитися з другом.
 • «Намі»: «Три сири», «Чикаго», «Міото» — саме такі роли пропонуються в цьому наборі. Він складається з урамакі та теплих ролів у хрусткому клярі з темпурного борошна. Вага — 640 г.
 • «Гункан»: особливий вид суші. Для їх виготовлення з грудочки рису формують невеликий човник, обгортають його в норі з боків, а зверху залишають заглиблення для начинки. У даному сеті пропонуються гункан-суші з чукою, ікрою лосося, вугрем, креветкою, копченим лососем. Це теж один із невеликих та відносно дешевих сетів, оскільки його вага всього 340 г.
 • «Студентський»: набір ролів для великої компанії (вага 1020 г), до якого увійшли футомакі з чукою, куркою, лососем, масляною рибою, тоторі.
 • «Рибний день»: назва каже сама за себе, оскільки до набору (950 г) увійшли уромакі з різними сортами риб.
 • «Токіо»: найбільший сет (2180 г), який можна сміливо замовляти навіть до свята. До нього увійшли суші з ікрою та м’ясом лосося, тунця, масляної риби, різні види сирів, м’ясо курки, тоторі тощо.

У каталозі ви знайдете й інші сети з не менш смачними та популярними ролами та суші. У розділі «Акції» ви можете купити страви зі знижками. Доставка наборів ролів пропонується по Львову та за місто (перевірте правильність вказаних вами назв вулиці, будинку). На сайті ви можете оформити замовлення, дізнатися, скільки коштує той чи інший набір, ознайомитися з цінами на іншу продукцію (холодні та гарячі страви, напої тощо.

Отримайте знижку 10% на перше замовлення