Що краще: домашні суші чи суші на замовлення?

Традиційна японська страва, суші, популярна в усьому світі. Вона відрізняється своєрідним яскравим смаком, великою кількістю варіантів ролів і високим вмістом корисних речовин. Однієї порції достатньо, щоб вгамувати почуття голоду без важкості у шлунку. Тривалість життя японців значно вища, ніж в середньому у світі, тому ця кухня вважається однією з найздоровіших.

У супермаркетах можна знайти все необхідне для приготування суші. Але можна не витрачати час і замовити доставку улюбленої страви додому чи в офіс. Якщо запитати, що краще: домашні суші чи суші на замовлення, важко дати однозначну відповідь. Все залежить від ситуації і бюджету, який можна витратити на купівлю їжі.

Багато українців вважають, що доставка суші ― це дорого. Тому вони віддають перевагу приготуванню суші вдома або відмовляють собі у задоволенні поласувати смачними стравами японської кухні. Якщо підрахувати суму, яку потрібно витратити на продукти для приготування суші, стає зрозуміло, що замовити доставку ― це більш вигідний варіант.

Домашні сушіДомашні суші відрізняються від суші на замовлення смаком і зовнішнім виглядом. Якщо ви іноді готуєте суші, ваша страва не має такого апетитного та акуратного вигляду як та, яку зробили руки досвідченого майстра-сушиста.

Що вибрати: суші власного приготування чи суші на замовлення

Якщо ви хочете приготувати суші вдома, потрібно придбати всі необхідні інгредієнти. Чим більше варіантів начинки ви матимете, тим більш яскравими і різноманітними будуть роли. Ті, хто готують суші вперше, часто допускають такі помилки:

  • Обирають неправильний рис. Для того щоб приготувати смачні суші, потрібно придбати спеціальний рис. Звичайна крупа, яку ми використовуємо для приготування плову та гарніру, не підходить для ролів. Після варіння вона стає надто твердою і має прісний смак.
  • Намагаються поєднати несумісні інгредієнти. Якщо ви готуєте вдома, краще обирати класичні рецепти, інакше можна створити авторські суші, які ніхто не захоче їсти.
  • Погано загортають роли. Через це їсти паличками незручно, овочі і морепродукти розсипаються. Секрет успіху у цій справі ― досвід, якого немає у домашніх сушистів-початківців.

Для того щоб приготувати суші, потрібно придбати спеціальний рис і заправку до нього, водорості-норі для обгортання. В якості начинки можна використовувати рибу, морепродукти, овочі. Для повноцінної подачі готової страви знадобляться маринований імбир, соєвий соус, васабі, кунжут та відповідний посуд.

Роли ― це чудовий варіант для романтичного вечора, посиденьок у колі друзів чи обіду в офісі. Якщо ви хочете замовити суші у Львові, обирайте доставку від «Уже Тут». Кур’єр доставить японські страви у вказане місце за 60 хвилин. Компанія пропонує широкий вибір смачних суші, ролів, локшини, салатів, десертів. Для великої компанії можна обрати набір. Всі складові сету підібрані за смаком і доповнюють одне одного.

Чому варто обрати суші на замовлення?

Готувати суші вдома варто, якщо вам хочеться спробувати себе у ролі майстра-сушиста. Найчастіше таке бажання обмежується одним разом, а потім людина повертається до замовлення доставки. Навіть якщо домашні суші вийшли смачними, їх приготування займає багато часу і потребує ретельної попередньої підготовки.

Головна перевага суші на замовлення ― це швидкість доставки. Від моменту, коли виникло бажання поїсти суші, і до його реалізації мине не більше години. Замовляючи суші, ви можете бути впевнені у свіжості продуктів. З каталогу можна обрати будь-який смак. Якщо порахувати всі витрати на купівлю продуктів для домашніх суші і порівняти з вартістю страви на замовлення ― стає очевидно, що другий варіант є більш зручним і дешевим.