5 основних помилок, які можна допустити, замовляючи суші та роли

Страви японської кухні користуються великою популярністю, тому що вони дієтичні, ситні та смачні. Насолодитись суші можна в ресторані або замовити доставку додому чи в офіс. Сервіс «Уже Тут» пропонує великий вибір смачних ролів, гарячої лапші вок і легких салатів. Ви також можете замовити десерти і напої, які будуть доставлені за вказаною адресою протягом 60 хвилин. Ми піклуємось про комфорт наших споживачів, тому в разі запізнення кур’єра сервісу ви отримаєте безкоштовні роли з наступною доставкою.

Частіше всього наші клієнти замовляють суші для великої компанії, коли збираються з друзями чи колегами. Для таких випадків «Уже Тут» пропонує набори. Всі види ролів підібрано за смаком і гармонійно доповнюють одне одного. Замовити набір суші набагато вигідніше, ніж вибирати окремі порції. Якщо вам потрібна швидка доставка суші у Львові, звертайтесь у сервіс «Уже Тут». Замовлення можна оформити на сайті або по телефону. В розділі «Акції» ми щодня пропонуємо страви за приємною ціною.

Як правильно замовляти суші ― поради для гурманів

як замовити суші додомуДля того щоб сповна насолодитись оригінальним смаком японських страв, потрібно знати, як правильно замовляти суші. Професійні сушисти сервісу «Уже Тут» діляться своїми порадами:

  1. Перед тим як використовувати соєвий соус, переконайтесь, що він готовий до вживання. Якщо на упаковці написано «Концентрат», його необхідно розвести питною водою. Японська кухня закликає дотримуватись міри, тому надто густий і насичений соєвий соус буде спотворювати ніжний смак суші та ролів. Крім того, після вживання нерозбавленого солоного соусу, вас буде мучити відчуття спраги.
  2. Після того як ви підготували соєвий соус до вживання, зверніть увагу на те, як слід вмочувати в нього роли і суші. Ми звикли опускати весь шматочок у соус. Але це призводить до того, що рис намокає і розпадається. Він повністю втрачає свій смак і аромат, набутий під час замочування у спеціальній заправці. Роли розпадаються і їх незручно їсти. Щоб уникнути незручностей, потрібно діяти таким чином: суші слід опускати в соус лише тією частиною, де є риба, а роли ― занурювати повністю на секунду. В такому випадку соєвий соус буде підкреслювати смак страви, а не перебивати його.
  3. До суші та ролів подають імбир, який повинен освіжувати смакові рецептори. Його потрібно споживати після того, як ви з’їли суші або рол, а не разом з ними. Пікантний смак імбиру не дозволяє відчути смак рису, норі, морепродуктів та овочів.
  4. Суші та роли не можна зберігати в холодильнику, тому що вони містять свіжу рибу. Крім того, після охолодження рис стає твердим і сухим, а норі ― жорсткими. Свіжі роли і ті, що простояли в холодильнику кілька годин, мають зовсім різний смак.
  5. Якщо ви замовляєте кілька порцій різних ролів та суші, краще вживати їх по черзі. Першими потрібно їсти роли з овочами, а в кінці — варіанти з жирною начинкою. Рух від простих рецептів до більш насичених дозволяє повноцінно відчути всі грані смаків японських страв.

Які роли краще не замовляти

Сервіс «Уже Тут» пропонує широкий вибір смачних ролів зі свіжих продуктів. Ми радимо не обмежуватися знайомими і улюбленими рецептами, а, щоразу оформлюючи доставку, додавати до замовлення по одній порції ролів, які ви ще не куштували. Це дозволить краще познайомитись з японською кухнею і відкрити нові смаки. По-новому подивитись на знайомі страви допоможе соуси «Унагі» та горіховий. Єдина порада щодо того, які роли краще не замовляти, ― ті, в складі яких є інгредієнт, який ви не любите або маєте на нього алергію.